about

Premier League

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

table

Premier League

PosClubPWDLFAGDPts
1Paro FC18170198148451
2Transport Utd18132359273241
3Thimphu City18111673195434
4Ugyen Academy18103563303333
5BFF Academy1893656263030
6Druk United189363026430
news

The Latest News

next match

Napoli vs Bluebirds

next match

Napoli vs Bluebirds